KONST / Litografier / Färglitografi 13956328
nr 1395 6328
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/260, daterad 1973, Tupp. Motivet: 74x60, yttermått inklusive ram: 90x75 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:54:47
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin